בכל פעם שאנחנו מוזמנים לאירוע מכל סוג שהוא אנחנו מוותרים מראש על הקינוח המפנק מתוך רצון לאכול שוב את המנות הבשריות שאנחנו פוגשים בכל אירוע. אבל, בעת האחרונה סוג חדש של שירותי הסעדה תופס תאוצה ומתחיל להשתלב ביותר ויותר אירועים בישראל.

הבשורה החדשה בשירותי הקייטרינג בישראל, אשר הייתה שמורה עד כה לאירוע בוטיק, היא למעשה האפשרות לשילוב קייטרינג חלבי באירוע. משמעות הדבר אינה דווקא ויתור על רמת הגימור או רמת הפרזנטציה הסופית אלא תפיסת הסעדה חדשה ושונה המביאה את האירוע לגבהים חדשים בעלות זהה.

קייטרינג חלבי?

אם נצלול לתוך עולם ההסעדה החלבי, נזכה לפגוש במגוון רחב של מנות שכלל לא חשבנו עליהם בראשונה כאשר עמדנו בתחילת דרכו בתכנון האירוע העסקי או הפרטי שלנו.

בין מגוון המנות הרחב נוכל למצוא מנות מוקטנות ומיוחדות המשולבות במגוון רחב של גבינות לצד ירקות ופירות מכל הסוגים אשר יצרו חווית טעם חדשה ושונה מכל מה שהכרנו.

אם אתם עדיין מתלבטים, נסו לתאר את כבדות האורחים לאחר אכילת 2 מנות בשריות בצירוף מנות הההגשה בקבלת הפנים.

אז מה כולל קייטרינג חלבי?

קשת המנות בעולם הקייטרינג החלבי נרחבת במיוחד. אם עד כה פגשנו תמיד בסטייק או פרגית הרי שהעולם המסתתר מאחורי הביטוי של שירותי הסעדה חלביים כולל בתוכו מגוון רחב של מנות המתחילות בעולם הפסטות העשירות והסלטים המיוחדים שאיננו פוגשים בכל יום, אך בהחלט אינו עוצר רק שם.

עולם הקייטרינג החלבי ממשיך הלאה אל פשטידות וקישים מיוחדים המוגשים בהגשה אישית כמנות פינגר פוד המאפשרות לכל אחד מאיתנו ליהנות מהאוכל כחלק מהחווית האירוע מבלי הצורך לעצור אותו להפסקות אכילה שונות. כך שבפועל, האירוע ממשיך להתקיים באופן שוטף וההסעדה הינה חלק בלתי נפרד ממנו.

ומה לגבי הקינוח?

נקודת המפתח להצלחה בכל אירוע היא שילובו של קינוח מלהיב במיוחד בסיומו של האירוע וזו בדיוק גולת הכותרת של של שירותי קייטרינג חלבי.

במקום קינוחי הביצים המבוססים על קציפות משונות בשל נושא הכשרות נזכה לגלות עולם חדש של קינוחים מדהימים. עולם הקינוחים החלבי מתבסס כמובן על שוקולד וקצפות בשילוב פירות ושאר מתוקים חלביים מיוחדים שבמרבית המקרים אנו נאלצים לוותר עליהם.טראפלס , עוגות ועוגיות מיוחדות לצד גלידות מפנקות, קינוחי שכבות וסופלה מתקתק ישאירו אצל האורחים שלכם טעם מתוק וייחודי. 

חשבו ולו לרגע, כמה מכם זכו להתפנק עם פטיפורים מתוקים או עם טארט פירות במילוי גבינה מתוקה בסיומו של אירוע?

אם אתם מחפשים שירותי קייטרינג חלבי מיוחד ומעניין, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, אל Coffee&More עוד היום וליהנות מחווית אירוח מלאה ושונה מכל מה שהכרתם.