קייטרינג בוטיק הוא למעשה, קייטרינג לאירועים. אך מדובר בשירות קייטרינג איכותי יותר מן הממוצע. קייטרינג בוטיק עונה לרוב על צרכים ספציפיים יותר וקולע לטעמים מיוחדים למדי. 
אם ברצונכם לערוך אירוע קטן יחסית ולהגיש מנות מיוחדות, מפתיעות וטעימות ביותר, קייטרינג בוטיק הוא הפתרון המושלם.

מה מיוחד בקייטרינג בוטיק

יוקרה – קייטרינג בוטיק מתאים במיוחד לאירועים יוקרתיים יותר. אם האירוע מארח את סולתה ושמנתה של החברה הישראלית, הרי שאי אפשר להגיש  מנות פשוטות של קייטרינג ממוצע. קייטרינג בוטיק מציע מגוון מנות יוקרתיות ומרשימות שיצליחו להפתיע ולספק גם את באי המסעדות היקרות והאיכותיות ביותר בעולם.

איכות –  אנשים רמי דרג מורגלים לאכול אוכל איכותי ביותר. קייטרינג בוטיק מתמחה בהכנת מנות שעשויות מחומרי הגלם המשובחים ביותר שניתן למצוא. כל מנה עשויה היטב בידי שפים מקצועיים ומוגשת בחן וטוב טעם.

טעם – אין מה לומר, יתרונו המיוחד של קייטרינג בוטיק הוא בעיקר בטעמן המושלם של כל המנות. טבחי קייטרינג בוטים מתמחים בסוגי אוכל ייחודיים ויכולים לספק מנות איכותיות וטעימות ממטבחים שונים בעולם ובצורות הכנה שונות ומקוריות. המנות של קייטרינג בוטיק לא נופלות ממנות יוקרתיות של מסעדות מובחרות.

עיצוב – קייטרינג בוטיק הוא קייטרינג עם סגנון. בעוד שקייטרינג רגיל מציע מנות טובות וגדולות, קייטרינג בוטיק מתמחה במנות יוצאות מן הכלל אך קטנות יחסית ומעוצבות היטב. כל מנה היא יצירת אמנות בפני עצמה. הצבעים, הריחות והמרקמים מתרכבים לכדי מנה מושלמת אחת שאפשר להתענג עליה בטעימות קטנות ולהעריך לא רק את טעמים אלא גם היופי והאסתטיקה שלה.

למה כדאי לבחור בקייטרינג בוטיק?

כשמארגנים אירוע צריך לחשוב היטב, איזה סוג של אירוע אתם מארגנים? מיהם האורחים ומה מעמדם? מהי מטרת האירוע ומהי הדרך הטובה ביותר לקדם אותו?

במידה ואתם רוצים אירוע מצומצם שיכלול אורחים ספורים אך חשובים , צריך להגדיל ראש ולארגן אירוע  יוקרתי ויוצא דופן. ומה עושה רושם טוב במיוחד, אם לא אוכל איכותי, העשוי מהחומרים הטובים ביותר ומוגש בסטייל? קייטרינגללא ספק ישאיר רושם חיובי על האורחים, יפנק אותם בטעמים המיוחדים ביותר ובמנות היפות והמעוצבות בקפידה.

הזמנות של קייטרינג בוטיק לאירוע

קייטרינג בוטיק מתאים לאירועים מיוחדים ביותר ולכן אם אתם מארגנים אירוע שדורש סוג מיוחד מאוד של מאכלים, איכות בלתי מתפשרת, עיצוב מרשים וסטייל מיוחד, הרי שקייטרינג בוטיק הוא הקייטרינג המתאים לכם.
על מנת לשדרג את האירוע שלכם ולדאוג לכל הפרטים הקטנים בנושא האוכל, הזמינו קייטרינג בוטיק כבר היום.
אנו מתמחים בקייטרינג מכל הסוגים וכל ההיקפים, לרבות קייטרינג לאירועים קטנים יוקרתי ואיכותי.
אל תהססו אף לדקה, צרו קשר עם coffee&more ותקבלו את כל הפרטים אודות השירות.